Nagu sēnīšu ārstēšana ar lāzeru

Ceturtā daļa pieaugušo iedzīvotāju cieš no kāju (ādas un nagu) sēnīšu slimībām. Vīrieši slimo biežāk nekā sievietes. Slimība sākas ar kāju inficēšanos, dienējot armijā, sportojot sporta klubos, apmeklējot peldbaseinus, saunas utt.

Saunās, vannās, kur ir mitrs, tumšs, silts, slikti vēdinātās telpās sēnītes, kas nokrīt uz grīdas, un sauļošanās krēsliem no pacientu ādas sāk attīstīties ļoti ātri, palielinās sēnīšu masa, kas noved pie dabiskas virsmas sēšana un no tās sēnīte nonāk veselīgā cilvēka ādā. Infekcijas briesmas slēpjas jebkurā telpā, kur cilvēki dodas basām kājām.

Pacienti, kas cieš no citām ādas slimībām, kurās ir bojāta ādas integritāte, ir plaisas, čūlas, erozija utt. , Kā arī cilvēki, kas cieš no traucētām kāju asins piegādēm, ir vairāk pakļauti šīm slimībām.

Sēnīšu infekciju veicina tādas slimības kā cukura diabēts, liekais svars, smēķēšana, tromboflebīts, kalusi, samazināta imunitāte. Piemēram, ar cukura diabēta dekompensāciju glikozes izdalīšanās palielinās ne tikai ar urīnu, bet arī ar sviedriem. Tas rada ideālu augsni sēnīšu augšanai.

Kāju nagu sēnītes simptomi

Kāju nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru ir populāra procedūra, jo sēne ietekmē 3. un 4. starppirkstu telpu, kur jūtams nieze, apsārtums, ādas pietūkums, lobīšanās, starp pirkstiem parādās plaisas, tad infekcija izplatās visā pēdā un ietekmē nagu plāksnes. Nagi gadu gaitā kļūst pelēcīgi dzelteni, blāvi sabiezēti, ar salauztu ārējo malu, no nagu zemāk izceļas niecīga sausa masa, zem nagu parādās tukšumi. Sviedri uz kājām sēnīšu enzīmu ietekmē iegūst pretīgu, specifisku smaku. Un tas ilgst gadus. Pasliktināšanās, t. i. procesa pastiprināšanās notiek biežāk ziemā.

Šī kaite nepāriet pati no sevis. Sēnīšu infekcijas izraisa pastiprinātu alerģiju. Gadu gaitā sēnītes no pēdām var apmesties cirkšņos, vēderā, padusēs, uz krūšu, muguras, kakla, matu ādas. Var ietekmēt arī iekšējos orgānus. Ģimenē, kur ir pacients ar sēnīšu infekciju, radinieku inficēšanās risks ir augsts.

Ar šo infekciju var inficēties manikīra, pedikīra procedūras laikā. Nav ieteicams sevi nosusināt ar kāda cita dvieļiem. Pēc peldēšanās ir nepieciešams rūpīgi noslaucīt starppirkstu telpu. Jūs nevarat ķemmēt ar kāda cita ķemmēm, otām. Pēdējos gados pieaudzis pieaugušo skaits ar galvas ādas mikozi. Novēlota ārstēšana var būt sēnīšu infekciju neveiksmīgas ārstēšanas cēlonis. Ir pacienti, kuri gadu desmitiem, 25-30 gadus, cieš no onihikomozes (nagu sēnīšu infekcijas).

Vēl viens iemesls ir nejauša, neregulāra ārstēšana, ja netiek lietots pietiekami daudz pretsēnīšu zāļu. Nepietiekama atkārtotas inficēšanās novēršana (tas nozīmē apavu higiēnisku apstrādi ar īpašiem līdzekļiem, gultas veļu, drēbēm utt. )

Pilnīga infekcijas ārstēšana ir iespējama ar jebkuru slimības ilgumu.

Kāju nagu onihikomozes veidi

Ir trīs galvenie onihikomozes veidi:

  • hipertrofiska;
  • normotrofisks;
  • atrofisks.

Ar hipertrofiskuonihikomozes veids, pacientam ejot rodas diskomforts, mainās nagu plāksnes krāsa, tiek ietekmētas tās malas, tiek zaudēts spīdums.

Normotrofiskstipu pavada tikai nagu nokrāsas maiņa, kas kļūst balta-dzeltena.

Atrofiskstipam raksturīga naga plāksnes dzeltenpelēka krāsa, tās atslāņošanās, pūšana un vaļīgi slāņi uz atklātas ādas vietas.

Tajā pašā laikā pacients piedzīvo diskomfortu, sāk justies neērti sabiedrībā, pludmalēs, pirtī vai saunā. Pašnovērtējums pamazām samazinās, ir jūtamas šaubas par sevi, problēmas attiecībās ar pretējo dzimumu. Pievieno arī sāpes, ko pastiprina berzes pret zeķēm vai slēgtiem apaviem. Tāpēc nagu sēnīšu ārstēšanu nevajadzētu atlikt vēlāk.

Nagu sēnīšu veidošanās cēloņi

Galvenie patogēni ir dermatofītu sēnītes, retāk pelējums un raugs. Infekcijas avoti ir personīgās higiēnas piederumi, tostarp dvieļi, apavi, manikīra piederumi, vannas paklāji utt. Īpaši iespējams, ka sēnītes nokļūs sabiedriskās vietās ar augstu mitruma saturu: vannās, saunās, peldbaseinos, sporta zālēs un dušās.

Šādi faktori var izraisīt slimības saasināšanos:

  • kuņģa-zarnu trakta slimības;
  • vecāka gadagājuma vecums;
  • asinsrites traucējumi;
  • alerģija;
  • ķermeņa imūnās aizsardzības samazināšanās.

Nagu sēnīšu noņemšana un ārstēšana

kāju nagu sēnīte

Mūsdienu nagu sēnīšu lāzera ārstēšana tiek veikta specializētās klīnikās. Šeit strādā profesionāli dermatologi, kuri ātri noteiks diagnozi un sāks tūlītēju kursu, lai atbrīvotos no problēmas.

Efektīva nagu sēnīšu ārstēšana ar lāzeru ietver sistēmisku pretsēnīšu zāļu, pretsēnīšu ziedes, šķīdumu lietošanu, imūnstimulējošu zāļu un vitamīnu lietošanu un stingru personīgās higiēnas noteikumu ievērošanu.

Onihikomozes ārstēšana būs daudz ātrāka un efektīvāka, ja vispirms tiek noņemta skartā nagu virsma. Tas atbrīvos skarto ādas zonu no šķēršļiem, lai vieglāk iekļūtu narkotiku aktīvajās aktīvajās sastāvdaļās.

Nagu plāksnes noņemšana klīnikā ir pilnīgi nesāpīga. Šim nolūkam tiek izvēlēti griezēji, kas dažu minūšu laikā skarto naglu pārvērš putekļu daļiņās.

Nagu sēnīšu noņemšana ar lāzeru - kā tiek veikta procedūra?

Pateicoties augstajai efektivitātei, nagu sēnīšu noņemšana ar lāzeru ir droša procedūra, kas nedeformē un nesagrauj nagu plāksni. Lāzera ārstēšanas būtība ir fokusēta staru ietekme uz sēnītes elementiem skartajā nagu plāksnē.

Pārvēršoties no gaismas uz siltumu, lāzera enerģija paaugstina vietējo temperatūru līdz 45–53 grādiem. Tas ir pietiekami, lai iznīcinātu sēnīšu šūnu olbaltumvielu struktūras un sterilizētu nagus no sporām. Procedūras laikā pacientam rodas tikai siltuma sajūta. Bez blakusparādībām šī ārstēšana ļauj tūlīt pēc manipulācijām atgriezties ikdienas dzīvē.

Pilnīgai atveseļošanai var būt nepieciešamas četras līdz astoņas procedūras ar vairāku nedēļu intervālu. Sesiju skaitu nosaka dermatologs, pamatojoties uz testa rezultātiem un konkrēta gadījuma īpašībām.

Ieguvumi no nagu sēnīšu ārstēšanas ar lāzeru klīnikā

Klīnika ir aprīkota ar modernu aprīkojumu, kas var atrisināt visas ādas problēmas. Daudzu gadu ārstu pieredze un augsta personāla kvalifikācija ļauj mums garantēt pacientiem augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Pastāvīga sadarbība ar labākajām dermatoloģijas problēmu klīnikām ļauj mums apmainīties ar pieredzi un atrast arvien efektīvākus veidus, kā novērst problēmas, kas cita starpā saistītas ar nagu un ādas sēnīšu slimībām.

Procedūras rezultāti

nagu pēc sēnīšu lāzera ārstēšanasnagu apstrāde ar sēnīti pirms ārstēšanasnagi pēc sēnīšu lāzera ārstēšanaspirms apstrādes nagi, kurus skārusi sēnīte

Jautājumi un atbildes

Ārstēšanas metode

Ārējā terapija / Zāles / Aparatūra.

Informēta piekrišana pirms procedūras

Tur ir.

Ārstēšanas ilgums

Atkarīgs no ārstēšanas metodes un pacienta individuālajām īpašībām.

Anestēzijas forma

Nav nepieciešams.

Gatavošanās procedūrai

Nelietojiet pretsēnīšu līdzekļus.

Aprūpe / piesardzība pēc procedūras

Ieteikumus individuāli izvēlas ārsts-speciālists.

Gaidāmais Rezultāts

Atbrīvošanās no slimības, veselīgu nagu atrašana.