Lietošanas pieredze Myceril

Atsauksmes no Katrinas no Berlīnes par krēma Myceril iedarbību

Pieredze ar Myceril no Katrīnas no Berlīnes

Mani sauc Katrina, un man ir 36 gadi. Es gribētu dalīties savā pieredzē par krēma Myceril lietošanu. Pašlaik dzīvoju Berlīnē, Vācijā. Ilgu laiku es cietu no kāju mikozes. Bet, diemžēl, neviens no līdzekļiem nepalīdzēja. Efekts rodas vairākas nedēļas, un problēma atkal liek manīt. Bet pēc ilgiem meklējumiem es nolēmu izmēģināt Myceril krēmu. Par līdzekli uzzināju no darba kolēģes, no kuras nejauši uzzināju, ka arī viņa daudzus gadus cīnījās ar šo slimību. Kolēģis ne tikai sniedza padomus par krēmu, bet arī runāja par lietošanas pieredzi un zāļu lietošanu. Produkts ir jāpieliek tikai uz nagu plāksnēm, bet arī uz visu pirkstu un pēdu virsmu. Tā kā es jau varēju iegūt vēlamo efektu, es vēlētos dalīties ar lietošanas noteikumiem un sniegt īsu pārskatu par rīka efektivitāti un saviem iespaidiem.

Kā izmantot?

Pirms krēma uzklāšanas pārliecinieties, ka vietas, uz kurām vēlaties uzklāt Myceril, ir pilnīgi tīras un sausas. Labāk pat iepriekš, nomazgājiet kājas un noslaukiet sausu ar dvieli. Pēc tam viegli uzklājiet inficēto ādu nedaudz krēma un viegli iemasējiet. Procedūra jāatkārto vienu reizi 30-35 dienas pirms gulētiešanas.

Pirmā diena

Fotoattēli pirms un pēc produkta lietošanas, Myceril lietošanas pieredze

Uzreiz pēc pirmās krēma lietošanas es jutu, ka sāpes izzūd. Pēdējā laikā manas kājas tikai ņurdēja, un pēc produkta uzklāšanas nogurums, it kā ar roku, pazuda, kā arī spriedze.

Septītā diena

Pēc nedēļas ikdienas lietošanas es sāku pamanīt, kā plaisas uz pirkstiem pazūd. Āda ir kļuvusi gludāka. Sāpes ir pilnībā izzudušas, un paliek tikai ārējas nepilnības. Bet viņa neatteicās no pieteikuma, jo instrukcijās ir skaidri teikts par kursa izmantošanas gadījumu.

Mēnesis

Pēc mēneša regulāras lietošanas es jutu, ka uzlabojās kapilāru cirkulācija. Kājās parādījās vieglums. Ārējie trūkumi pazuda. Ir pagājuši seši mēneši, un sēne neatgriežas.